Pomóżmy zwierzakom.... wystarczy 1 klik.....

20$2surf - zarabianie na reklamach

zarabiaj pieniądze

poniedziałek, 19 października 2009

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi - kierunek: kulturoznawstwo, specjalność: tancerz-choreograf

Kilka słów o specjalności:

Rodzaj studiów: I stopnia (licencjackie)
Forma: stacjonarne (dzienne)
Czas trwania: 3,5 roku

"Jeśli pragniesz otrzymać wykształcenie taneczno-choreograficzne na studiach dziennych nie musisz wyjeżdżać z Polski, jak dotąd robiło to wielu uzdolnionych tanecznie młodych ludzi. Wydział Artystyczny AHE w Łodzi w ramach kierunku Kulturoznawstwo otworzył w roku akademickim 2008/09 nową specjalność: tancerz-choreograf. Tym samym AHE w Łodzi jest pierwszą niepaństwową wyższą uczelnią w Polsce, gdzie w trybie dziennym można zdobyć jeden z najpiękniejszych zawodów artystycznych - tancerza i choreografa. Nie warto przesiadywać przed telewizorem oglądając najpopularniejsze taneczne show i śledząc kariery ich uczestników. Możesz teraz sam przeżyć wspaniałą przygodę i otrzymać profesjonalne wykształcenie taneczne oraz dyplom licencjata kulturoznawstwa. AHE w Łodzi jest doskonałym miejscem do edukacji zawodu tancerza i choreografa z kilku powodów. Po pierwsze – grono wykładowców przedmiotów tanecznych to znani profesjonaliści ze znaczącym dorobkiem artystycznym; po drugie - Akademia posiada trzy dobrze wyposażone sale taneczno-gimnastyczne z garderobami; po trzecie - Akademia znajduje się w samym centrum prężnie rozwijającego się miasta z bogatą tradycją kulturową i taneczną; po czwarte - Akademia dysponuje dwoma akademikami, w których możesz zamieszkać podczas studiów.

Opiekun specjalności dr Alexandr Azarkevitch

Studia na kierunku Kulturoznawstwo ze specjalnością Tancerz - choreograf będą doskonałym przygotowaniem do pracy w charakterze zawodowego tancerza i choreografa, a także krytyka oraz teoretyka tańca, a zatem w specjalnościach, których w Polsce nadal brakuje.

Po ukończeniu Wydziału Artystycznego AHE w Łodzi na kierunku Kulturoznawstwo ze specjalnością Tancerz-choreograf otrzymasz dyplom licencjata i możesz pracować jako:

  • Tancerz w profesjonalnych teatrach tańca, zespołach tanecznych, teatrach muzycznych i musicalowych w kraju i za granicą.
  • Choreograf teatralny (teatr dramatyczny, muzyczny, lalkowy) oraz zespołów tańca.
  • Kierownik artystyczny amatorskich i profesjonalnych zespołów tanecznych.
  • Krytyk i teoretyk tańca."
 Więcej na temat kierunku na stronie uczelni: http://web.ahe.lodz.pl/taniec/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz