Pomóżmy zwierzakom.... wystarczy 1 klik.....

20$2surf - zarabianie na reklamach

zarabiaj pieniądze

czwartek, 19 listopada 2009

OCEAN w Spodkach

Już w niedzielę, 29. listopada 2009 roku w Białostockich spodkach odbędzie się premiera najnowszej produkcji Studia DanceOFFnia i Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca zatytułowanej "OCEAN".


"Zadziwiający w swej naturze, bezgraniczny, tajemniczy i nieodgadniony, fascynuje i pochłania. Taki jest ocean. Taki jest człowiek." (cyt. za www.danceoffnia.pl)


Autorem choreografii jest Dymitr Kurakułow.
Zatańczą tancerze z Grupy przejściowej oraz zespołu Kolor.

Premiera odbędzie się 29. listopada 2009 roku, o godzinie 19:00 w białostockich Spodkach, przy ulicy Św. Rocha 14.
Wstęp nieodpłatny - tylko na zaproszenia.
Zaproszenia dostępne w DanceOFFni od 25.11, ilość ograniczona.

2 komentarze:

  1. Brak już zaproszeń :(
    Kolejna szansa na obejrzenie Oceanu w grudniu - przy okazji premiery "Tożsamości". Więcej informacji wkrótce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam "Ocean" w Białostockim Teatrze Lalek 22 grudnia. Mi się bardzo podobał. ;) Nie sądziłam,że zwykła folia i gra świateł może zrobić takie wrażenie i dać taki efekt. Najlepszy przykład na to,że nie trzeba wydawać kolosalnych pieniędzy,żeby było efektownie i z pomysłem. Spektakl trwał około 40 minut i cały czas wszyscy tancerze tanczyli,za co ich bardzo podziwiam,bo układ choreograficzny był trudny, wymagał skupienia, napięcia wszystkich mięśni, no i i siły fizycznej. Poza tym jedna pomyłka któregoś z tancerzy i od razu byłoby to widoczne,więc na pewno duża presja dla tancerzy wymagająca dużej koncentracji na tym co robią. Mimo,że nie tańczę ani klasyki ani współczesnego ani jazz'u,spektakl mi się podobał i ani przez chwilę mnie nie nudził. ;)

    OdpowiedzUsuń