Pomóżmy zwierzakom.... wystarczy 1 klik.....

20$2surf - zarabianie na reklamach

zarabiaj pieniądze

piątek, 28 maja 2010

Taneczne Dni Sztuki Współczesnej

W ramach 25 edycji Dni Sztuki Współczesnej w Białymstoku, obok filmu, muzyki, fotografii, teatru i sztuk pięknych odbędą się także spektakle taneczne.

Już dziś, 28 maja, o godzinie 18.00, w Akademii Teatralnej wystąpi ukraińska grupa TanzLaboratorium. Zaprezentuje ona spektakl "Kurbas. Raconstruction". Jest to spektakl poświęcony 70 rocznicy egzekucji wybitnego ukraińskiego aktora i reżysera teatralnego, Łesia Kurbasa.
W 2009 roku grupa TanzLaboratorium za spektakl "Kurbas. Reconstruction" otrzymała Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu INFANT w Serbii.
Bilety w dniu imprezy: 20zł

A już w niedzielę, 30 maja, będziemy mogli zobaczyć aż dwa spektakle. W Akademii Teatralnej, o godzinie 19.00 zobaczymy spektakl Edyty Kozak i Rolanda Rowińskiego zatytułowany "Dancing For You Longer Than One Minute". Spektakl "to dialog choreografki z reżyserem, spotkanie przed próbą nad ich wspólnym projektem, podczas którego poznajemy jej historię, ulubione style, estetyki tańca, fascynacje; to także refleksja nad poszukiwaniem wyrazu dzisiejszego tańca." (źródło: www.dsw.bialystok.pl)


Bilety
w przedsprzedaży: 10 zł, w dniu imprezy: 15zł


O godzinie 20.30 natomiast, na deskach Białostockiego Teatru Lalek będzie można obejrzeć spektakl "Czerwona trawa" prezentowanym przez Teatr Dada von Bzdülöw. "Wyrażona za pomocą tańca opowieść o relacjach damsko-męskich. Wydawać by się mogło, że są one mocno skomplikowane, że między płciami istnieją subtelne niuanse, które utrudniają wzajemne zrozumienie. Tymczasem, gra między kochankami jest zawsze taka sama, zdeterminowana przez biologizm." (źródło: www.dsw.bialystok.pl)

Bilety
w przedsprzedaży: 10 zł, w dniu imprezy: 15zł

Szczegóły na stronie. www.dsw.bialystok.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz